Kategórie
 
 
 
 

Cleamen 123 Vosk Metalický One 5l

Metalický vosk ONE je určený na zlepšenie vzhľadu, predĺženie životnosti a lesku podláh typu linoleum, marmoleum a ostatných PVC krytín.
Katalógové číslo:VC123050099
Dostupnosť
Dostupnosť: Centrálny sklad
Na sklade:0
Vaša cena: 31,52 € bez DPH
37,82 € s DPH
:

Popis produktu

Metalický vosk ONE je určený na zlepšenie vzhľadu, predĺženie životnosti a lesku podláh typu linoleum , marmoleum  a ostatných PVC krytín.Voskom ošetrená podlaha sa menej špiní a ľahko sa udržiava v čistom stave.

Oproti klasickému metalickému vosku Cleamen 121, sa aplikuje len v jednej vrstve (u starých viac nasiakavých linoleí maximálne 2 vrstvy), dodáva vyšší lesk a je vhodný na opravy ošlapaných plôch. Jeho nanášanie je však náročnejšia a vyžaduje odborné praktické skúsenosti

 

Nanášanie nového vosku:
Neriedený Cleamen 123 aplikujte priamo na vyčistený (použite Cleamen 120 v koncentrácii 1:10) , zneutralizovaný a vyschnutý povrch a rozotrite rozmyvákom, pracujte v jednom smere.
Počkajte až povrch zaschne (cca 30–40 min).
V prípade poškodeného, alebo veľmi savého povrchu aplikujte druhú (pokiaľ možno slabšiu) vrstvu pod uhlom 90° (kolmo proti prvej vrstve).
V prípade aplikácie príliš silnej vrstvy dochádza k strate lesku!
Povrch je možné preleštiť vysokými otáčkami stroja s leštiacim padom, vzhľadom k jeho vysokému lesku už po nanesení to spravidla nie je nutné.
Iba dodržaním technologického postupu a použitím vhodných prostriedkov je zaručené dokonalé priľnutie metalického vosku k povrchu!

Oprava vosku:
Ošlapané miesto vyčistite (Cleamen 120 v koncentrácii 1:100), vymopujte čistou vodou a nechajte vyschnúť.
Na vyschnutý povrch aplikujte rozprašovačom vosk rozriedený v pomere 50 ml do 1 litra. Neaplikujte na viac ako 5 m2 a okamžite preleštite podlahovým kotúčovým strojom s vysokými otáčkami a bielym padom.
Pokračujte na ďalšom úseku, prípadne pridajte druhú vrstvu.
 

spotřeba v litrech/100m² podlahové plochy podle počtu vrstev počet vrstev
1 2
spotřeba l/100m² 5 7


pH koncentrátu: 8
 

Neodporúča sa prostriedok aplikovať na dlažbu, drevo, lamino - plávajúce podlahy, liate podlahy, mramor, vápencové povrchy, žulu a ostatné prírodné a umelé kamene Zoznam nebezpečných látok a zásady bezpečnosti práce sú súčasťou Karty bezpečnostných údajov.


 

Pořídili jste si nové linoleum a chcete aby tak vypadalo i po dlouhé době velké zátěže? Víme jak na to.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia