Blog

 
 
 
Úvod > Blog
 

Nové rýchlovarné sety

K veľkému úspechu našich rychlovarných setov ALDA Elegant Inox a ALDA Prime by sme Vás radi informovali, že sme zadali do výroby ďalšie varianty k tejto značke a to v modernej čiernej farbe. Skladom už túto jeseň.

 

 

Elektro nepatrí do koša!

V prípade, že sa potrebujete zbaviť elektroodpadu ako minibary, hotelové fény, sušiče a rôzne iné elektroodpady, tak nás neváhajte kontaktovať. Naša spoločnosť je zároveň bezplatným zberným miestom elektroodpadu.

Celý článok...
 

Podľa čoho si vybrať minibar do hotelovej izby

Idete si vybaviť hotelovú izbu minibarom a neviete ktorý je ten najvhodnejší? Pomôžeme Vám sa v tom zorientovať. Poznáme 3 druhy chladenia v minibaroch. Najdôležitejšie je to, aby bol minibar nehlučný, nakoľko sa väčšinou nachádza v priestoroch hotelovej izby a mohol by zákazníka vyrušovať. Nehlučné minibary poznáme len termoelektrické a absorpčné. 

 

Celý článok...
 

Podľa čoho si vybrať hotelovú kozmetiku do Vášho hotela alebo penzióna?

Pri výbere hotelovej kozmetiky je potrebné si najskôr povedať či chceme dať zákazníkovi viac ako je nutné a náš hotel je viac ako len ubytovanie, alebo nám na tom vôbec nezáleží a hosťovi dáme len to čo musíme z hľadiska kategorizácie ubytovacieho zariadenia.

My si vyberáme model, že chceme dať hosťovi viac a budeme sa zaoberať týmto výberom.

Celý článok...
 

Nová kozmetika Botanica

Už začiatkom januára sa tešíme, že budeme môcť uviesť na trh novú hotelovú kozmetiku Botanica.

Neváhajte nás kontaktovať za účelom ukážky a prezentácie priamo vo Vašom hoteli. Priamo na mieste Vám naaranžujeme kozmetiku, tak aby Váš hosť prežil príjemné chvíle vo Vašom hoteli.

Celý článok...
 

Redizajn kozmetiky Essence

Kozmetická rada Essence je venovaná všetkým, ktorí sa radi nechávajú unášať príjemnými pocitmi podmanivých vôní santalového dreva v tubičkách a červeného čaju v designovo zaujímavých fľaštičkách. Olej zo santalu sa vďaka svojím liečivým schopnostiam oddávna používal v ajurvédskej medicíne, odkiaľ prešiel do služieb aromaterapie. Kolekcia Essence je vhodná pre wellness hotely.

Celý článok...
 

Danubius Gastro 2017

V dňoch 26-29.1. 2017 sa uskutoční Medzinárodný veľtrh gastronómie, na ktorom sa predstavíme aj my a budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Celý článok...
 

Spustenie eshopu www.hotelovakozmetika.sk

1.12.2016 sme spustili nový esho na Slovensku a zároveň vytvorili našu novú pobočku prew SLovensko ALDA Slovakia s.r.o.

Celý článok...