Blog

Kategórie
 
 
 

 

 

Nie je nič dôležitejšie ako zdravie. Rozhodli sme sa preto pracovať v obmedzenom režime a to z domu až do odvolania. Aktuálne nie sme schopní vybavovať expedíciu tovaru, ale len prijímanie objednávok. Situáciu budeme priebežne vyhodnocovať, v prípade akejkoľvek zmeny Vás budeme informovať.

 

 

 

 
 
 
 

Pomoc životnému prostrediu

Lucart Professional EcoNatural je prirodzenou voľbou, ktorá reflektuje Váš záväzok k životnému prostrediu.

Inovatívny výrobný proces využíva čistú technológiu s nulovým odpadom: na čom sa podieľa mechanické pôsobenie, ktoré fyzicky oddeľuje celulózové vlákna z plastového a hliníkového materiálu v krabiciach od nápojov, bez použitia látok škodlivých pre človeka a životné prostredie.

Celulózové vlákna sa používajú na výrobu EcoNatural, zatiaľ čo hliník a polyetylén sú recyklované v iných výrobných aktivitách nie len na stavebný materiál či predmety každodennej potreby (napr. perá, pravítka, atď. ...), ale aj na výrobu kotviacich tyčí v Benátkach.

EcoNatural nevyrúbava stromy, ale umožňuje recyklovať materiály, ktoré by inak skončili na skládke odpadov. Týmto spôsobom významne napomáha k riešeniu problému likvidácie odpadov.

 
 
 

Pozývame Vás na 25. ročník veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO!

Nájdete nás v hale A1, miesto 602. Budeme predstavovať najnovšie trendy v oblasti hotelovej kozmetiky a hotelového vybavenia.

 

OZNAM

Vážení obchodní partneri,

vzhľadom na blížiaci sa koniec roka 2017 by sme Vás radi informovali o prevádzke v mesiaci december 2017 a začiatku roka 2018:

20.12.2017 (streda) do 11hod       posledný deň prijímania objednávok s expedíciou v roku 2017

21.12.2017 (štvrtok)                             posledný deň expedície tovaru v roku 2017

22.12.2017 - 05.01.2018                       celozávodná dovolenka + inventúra skladov

08.01.2018  ( pondelok)                       štandardné prevádzkové hodiny

Objednávky prijímame nepretržite počas Vianočných sviatkov a budeme ich aj potvrdzovať.

 

 

K veľkému úspechu našich rychlovarných setov ALDA Elegant Inox a ALDA Prime by sme Vás radi informovali, že sme zadali do výroby ďalšie varianty k tejto značke a to v modernej čiernej farbe. Skladom už túto jeseň.

 

 

V prípade, že sa potrebujete zbaviť elektroodpadu ako minibary, hotelové fény, sušiče a rôzne iné elektroodpady, tak nás neváhajte kontaktovať. Naša spoločnosť je zároveň bezplatným zberným miestom elektroodpadu.

 

Idete si vybaviť hotelovú izbu minibarom a neviete ktorý je ten najvhodnejší? Pomôžeme Vám sa v tom zorientovať. Poznáme 3 druhy chladenia v minibaroch. Najdôležitejšie je to, aby bol minibar nehlučný, nakoľko sa väčšinou nachádza v priestoroch hotelovej izby a mohol by zákazníka vyrušovať. Nehlučné minibary poznáme len termoelektrické a absorpčné. 

 

 

Pri výbere hotelovej kozmetiky je potrebné si najskôr povedať či chceme dať zákazníkovi viac ako je nutné a náš hotel je viac ako len ubytovanie, alebo nám na tom vôbec nezáleží a hosťovi dáme len to čo musíme z hľadiska kategorizácie ubytovacieho zariadenia.

My si vyberáme model, že chceme dať hosťovi viac a budeme sa zaoberať týmto výberom.

 

Už začiatkom januára sa tešíme, že budeme môcť uviesť na trh novú hotelovú kozmetiku Botanica.

Neváhajte nás kontaktovať za účelom ukážky a prezentácie priamo vo Vašom hoteli. Priamo na mieste Vám naaranžujeme kozmetiku, tak aby Váš hosť prežil príjemné chvíle vo Vašom hoteli.

 

Kozmetická rada Essence je venovaná všetkým, ktorí sa radi nechávajú unášať príjemnými pocitmi podmanivých vôní santalového dreva v tubičkách a červeného čaju v designovo zaujímavých fľaštičkách. Olej zo santalu sa vďaka svojím liečivým schopnostiam oddávna používal v ajurvédskej medicíne, odkiaľ prešiel do služieb aromaterapie. Kolekcia Essence je vhodná pre wellness hotely.

 

V dňoch 26-29.1. 2017 sa uskutoční Medzinárodný veľtrh gastronómie, na ktorom sa predstavíme aj my a budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

 

1.12.2016 sme spustili nový esho na Slovensku a zároveň vytvorili našu novú pobočku prew SLovensko ALDA Slovakia s.r.o.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia